‘Queenz Of Piano’ Antalya’da sahne aldı

23. Uluslararası Antalya Piyano Festivali, müziği ve mizahı birleştiren piyano ikilisi ‘Queenz Of Piano’nun Atatürk Kültür Merkezi’nde verdiği konserle devam etti.

Dünyaca ünlü piyano ikilisi, iki kuyruklu piyano eşliğinde gerçekleştirdikleri performansla büyük alkış aldı. ‘Türk Marşı’, ninni ve oyun havalarıyla süsledikleri repertuarları ile AKM sahnesinde buluşan ‘Queenz Of Piano’, Antalya’ya olan sevgilerini de Türkçe cümlelerle dile getirdi.

Gösteri bitiminde Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer, sanatçılara plaket ve çiçek takdim ederek, eşsiz akşam için teşekkürlerini sundu.

Bu yıl 23’üncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Antalya Piyano Festivali kapsamında 15 Aralık’ta AKM ve 16 Aralık’ta Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Dorantes sahne alacak. 16 Aralık’ta Cam Piramit’te Candan Erçetin ve Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ‘Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar’la müzikseverlerin karşısına çıkacak. Selin Şekeranber ve Yudum Çetiner Duo Blanc&Noir konseri, 17 Aralık’ta AKM’de yapılacak. Havasi 19 Aralık’ta Cam Piramit’te, Can Saraç 20 Aralık’ta AKM’de, Igudesman&Joo 21 Aralık’ta yine AKM’de sahne alacak. 21 Aralık’ta Aksu Fen Lisesi’nde resital ve söyleşi gerçekleştirecek olan Gülsin Onay, 22 Aralık’ta AKM’de kapanış konserinde sahne alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir