iQOO 12 Pro bu kez de AnTuTu’da karşımıza çıktı

Çin pazarında beklenen ve geçtiğimiz yılki iQOO 11 serisinin halefleri olarak nitelendirilen iQOO 12 serisinin standart ve pro versiyonları, 7 Kasım’da tanıtılacak. Dün itibarıyla iQOO 12 Pro, Geekbench veritabanında kendini göstermişti. Bugün ise cihazın performans sonuçlarına dair bilgiler, AnTuTu benchmark listesinde ortaya çıktı.

AnTuTu’da iQOO 12 Pro, toplamda 2,169,893 puan elde ediyor. CPU testinde 450,560 puana ulaşırken, GPU testinde 873,661 puan alıyor. Akıllı telefonun hafıza ve kullanıcı deneyimi (UX) testlerinde sırasıyla 513,782 ve 331,890 puan topladığı görülüyor. AnTuTu listesi ek detaylar içermiyor.

iQOO 12 Pro bu kez de AnTuTu’da karşımıza çıktı

Yonga seti olarak Snapdragon 8 Gen 3 ile geleceği onaylanan iQOO 12 Pro‘nun, oyunculara yönelik Q1 e-spor yonga seti barındıracağı biliniyor. Cihazın ayrıca 16GB’a kadar LPDDR5x RAM ve 1TB’a kadar UFS 4.0 depolama alanı ile donatılacağı belirtiliyor. Ayrıca, dört bölgeye sahip bir ısı dağıtım sistemiyle geleceği teyit edilen telefonun, kullanıcıları etkileyici bir deneyim beklediği düşünülüyor.

iQOO 12 Pro’nun, 2K çözünürlük sunan kavisli bir E7 AMOLED ekrana sahip olacağı ve 144Hz tazeleme oranı ile birlikte geleceği kesinleşmiş durumda. Cihazın büyük bir titreşim motoru, üç boyutlu çift stereo hoparlörler ve Hi-Res ses desteğine sahip olacağı da paylaşılan bilgiler arasında. Resmi detayları öğrenmek için önümüzdeki Salı gününü beklememiz gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir